0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بیلیارد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World Friendly Club Matches
Salernitana
۰
۱
Volos NFC
Finished
۱۹:۰۰
AFC Ajax
۱
۰
Olympiakos Piraeus FC
Finished
۱۶:۳۰
FK Austria Wien
۱
۱
FC Porto
inprogress
۲۰:۳۰
1. FC Koln
۳
۰
K. Sint-Truidense
Finished
۱۹:۳۰
Getafe
۰
۰
Coventry City FC
inprogress
۲۰:۳۰
Sligo Rovers FC
۳
۳
Everton
Finished
۱۸:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۲
۳
Olympique Lyonnais
Finished
۱۹:۰۰
SKU Amstetten
۱
۲
LASK Linz II
Finished
۱۸:۳۰
Nottingham Forest
۱
۱
Sunderland
inprogress
۲۰:۳۰
AC Fiorentina
۲
۰
AC Reggiana 1919
inprogress
۲۱:۳۰
Kilmarnock
۰
۰
Barrow FC
inprogress
۲۱:۳۰
1. FSV Mainz 05 II
۱
۴
Bahlinger SC 1929
Finished
۱۸:۳۰
SK Sturm Graz II
۲
۲
Al Duhail
Finished
۱۸:۳۰
SC Rheindorf Altach
۱
۱
SC Freiburg
Finished
۱۹:۳۰
Rodez Aveyron
۰
۰
Grenoble Foot 38
Finished
۱۹:۳۰
Cadiz
۰
۰
Blackpool FC
inprogress
۲۰:۳۰
Oxford City FC
-
-
Oxford United
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Saint Mirren FC
-
-
Carlisle United
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
US Concarneau
۱
۲
EA Guingamp
Finished
۱۸:۳۰
SC Preussen Munster
۰
۰
Heracles Almelo
Finished
۱۹:۳۰
Orleans US 45
۱
۱
A.J. Auxerre
Finished
۱۹:۳۰
Harrogate Town
-
-
Leeds United
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Hapoel Kfar-Saba
۲
۱
Hapoel Ramat Hasharon
Finished
۱۰:۳۰
FK Pohronie
۲
۲
Podbrezova
Finished
۱۱:۳۰
Persib Bandung
۲
۰
PSM Makassar
Finished
۱۲:۰۰
Derby County
۱
۰
Stockport
Finished
۱۲:۳۰
FK Sloboda Uzice
۰
۰
Baniyas FC
Finished
۲۰:۰۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۰
۰
TSV 1860 Munchen
inprogress
۲۰:۰۰
VfB Hohenems
۲
۲
SC Austria Lustenau
Finished
۲۰:۰۰
Newton Aycliffe
-
-
Stockton Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Liversedge
-
-
Guiseley
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Aalesunds FK
۵
۲
Kristiansund BK
Finished
۱۶:۳۰
Podbrezova
۱
۰
Tatran Presov
Finished
۱۸:۳۰
TJ Sokol Lanzhot
۰
۲
FK Apos Blansko
Finished
۱۹:۰۰
SC Wiener Neustadter
۰
۶
Al Hilal Riyadh
Finished
۱۹:۳۰
Piast Zmigrod
۰
۶
Sleza Wroclaw
Finished
۱۹:۳۰
SV Ried
۱
۱
Debreceni VSC
Finished
۱۹:۳۰
Sportfreunde Lotte
۱
۰
VfB Oldenburg
inprogress
۱۹:۳۰
Bronshoj BK
۰
۱
Vanlose
Finished
۱۹:۳۰
FCM Traiskirchen
۱
۱
SV Horn
Finished
۲۰:۰۰
Voitsberg
۲
۰
SV Lafnitz
inprogress
۲۰:۳۰
Havant & Waterloville FC
۰
۱
Portsmouth
inprogress
۲۱:۳۰
Eastleigh
۰
۲
Southampton FC
inprogress
۲۱:۳۰
Dundela
-
-
Glentoran FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Bamber Bridge
-
-
Salford City
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Chorley
-
-
Wigan Athletic
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Gloucester City FC
-
-
Yate Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Botswana Defence Force
۱
۷
Supersport United
Finished
۱۰:۳۰
CSM Slatina
۲
۰
Viitorul Daesti
Finished
۱۰:۳۰
Reading
۱
۲
Millwall
Finished
۱۴:۳۰
FC Schalke 04
۰
۲
FC Utrecht
Finished
۱۴:۳۰
Crystal Palace FC
۱
۱
Charlton Athletic FC
Finished
۱۴:۳۰
BV Borussia 09 Dortmund II
۱
۱
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۵:۳۰
Sparta Rotterdam
۱
۰
Roda JC Kerkrade
Finished
۱۷:۰۰
Lokomotiv Tashkent FK
۱
۲
Al Kuwait
Finished
۱۷:۳۰
Sligo Rovers FC
-
-
Everton Vina del Mar
Cancelled
۱۸:۳۰
Sligo Rovers FC
-
-
Everton Vina del Mar
Cancelled
۱۸:۳۰
SKU Amstetten
۱
۲
LASK Linz
Finished
۱۸:۳۰
Floridsdorfer AC
۴
۰
Sportunion Mauer
Finished
۱۹:۳۰
SpVgg Greuther Furth
۳
۱
FC St. Pauli
inprogress
۱۹:۳۰
Nea Salamis Famagusta FC
۲
۱
Omonia 29th May
Finished
۱۹:۳۰
SC Imst
۱
۳
NK Slaven Belupo Koprivnica
Finished
۱۹:۳۰
Vukovar 1991
۳
۱
Pecsi MFC
Finished
۱۹:۳۰
SR Donaufeld
۰
۲
SV Stripfing/Weiden
Finished
۱۹:۳۰
Hallescher FC
۱
۰
Lokomotive Leipzig
Finished
۲۰:۰۰
SC Retz
۱
۱
Wiener Viktoria
Finished
۲۰:۰۰
OFK Vrsac
۰
۰
Sloven Ruma
Finished
۲۰:۰۰
Gabersdorf
۱
۷
Weinland Gamlitz
inprogress
۲۰:۳۰
St. Anna
۳
۰
Lafnitz II
inprogress
۲۰:۳۰
TUS Heiligenkreuz
۲
۲
SV Wildon
inprogress
۲۰:۳۰
Rostocker FC
۳
۲
FSV Bentwisch
inprogress
۲۰:۳۰
SpVgg Horsthausen
۰
۰
SG Wattenscheid 09
inprogress
۲۰:۴۵
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۰
۰
KSV Holstein Kiel II
inprogress
۲۱:۰۰
Al Sadd
۲
۲
Orlando Pirates
inprogress
۲۱:۰۰
FC Bulle
۰
۱
FC Bavois
inprogress
۲۱:۰۰
SV Westfalia Rhynern
۱
۱
SV Westfalia Soest
inprogress
۲۱:۰۰
Yeovil Town
-
-
Exeter City FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Kfco Beerschot-Wilrijk
-
-
OFI FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Stamford
-
-
Rotherham United FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Marine
-
-
Ashton United
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Argentinos Juniors
۰
۲
Tigre
Finished
۰۱:۱۵
Instituto de Cordoba
۳
۱
CA Independiente
Finished
۰۳:۳۰
Independiente Rivadavia
۱
۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
Finished
۰۱:۳۰
Barracas Central
۰
۰
Newell's Old Boys
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Serie B
Novorizontino SP
۱
۰
Chapecoense SC
Finished
۰۳:۳۰
Vila Nova GO
۱
۱
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۲:۳۰
  Romania Liga I
Politehnica Iasi
۱
۰
FC Botosani
Finished
۱۹:۳۰
FC Unirea 2004 Slobozia
-
-
FCSB
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Atletico Mineiro U20
۲
۲
Palmeiras U20
Finished
۰۱:۳۰
Botafogo RJ U20
۱
۰
EC Bahia U20
Finished
۰۱:۳۰
Fortaleza EC U20
۳
۱
Ceara U20
Finished
۰۴:۰۰
  Paraguay Copa Paraguay
Cristobal Colon
۲
۰
Rubio nu
Finished
۰۲:۰۰
  Denmark Superliga
AGF Aarhus
۱
۱
FC Midtjylland
Finished
۱۹:۳۰
FC Nordsjaelland
۲
۰
AaB Aalborg
inprogress
۲۱:۳۰
  Bulgaria Parva liga
Levski Krumovgrad
۰
۰
PFC Slavia Sofia
inprogress
۲۱:۴۵
PFC Cherno More Varna
۰
۰
FC CSKA 1948
Finished
۱۹:۱۵
  South America Copa Sudamericana
LDU Quito
۳
۰
Always Ready
Finished
۰۴:۰۰
Palestino Santiago
۱
۱
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۳۰
Cerro Porteno
۱
۱
Atletico Paranaense
Finished
۰۴:۰۰
  Canada Premier League
HFX Wanderers FC
۳
۱
Valour FC
Finished
۰۱:۳۰
  Colombia Primera A
Atletico Bucaramanga
۱
۰
CD Junior de Barranquilla
Finished
۰۲:۳۰
Independiente Medellin
۱
۱
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۴:۴۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Pepo Lappeenranta
۳
۱
Atlantis H II
Finished
۱۹:۰۰
FC Kiffen
۲
۲
Myllykosken Pallo -47
Finished
۱۹:۳۰
  Europe EURO U19 Group B
Turkey U19
۰
۰
Spain U19
inprogress
۲۱:۳۰
Denmark U19
۲
۴
France U19
Finished
۱۸:۰۰
  Poland Ekstraklasa
Slask Wroclaw
-
-
Lechia Gdansk
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۲
۰
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۹:۳۰
  Mexico U23 League
Atletico San Luis U23
۳
۱
Club Tijuana U23
Finished
۱۸:۳۰
Puebla U23
۲
۳
Atlas U23
Finished
۱۸:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Tammeka Tartu
۲
۰
Flora Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
JK Nomme United
۰
۴
JK Nomme Kalju
Finished
۲۰:۰۰
  Czech Republic FNL
SFC Opava
۳
۳
FC Sellier & Bellot Vlasim
Finished
۱۹:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Dziugas Telsiai
۰
۱
FC Hegelmann Litauen Kaunas
inprogress
۲۰:۳۰
  Malaysia FA Cup
Kedah
۱
۲
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۵:۴۵
Terengganu
۳
۲
Selangor FC
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Nepean FC U20
۱
۲
Dulwich Hill U20
Finished
۱۱:۳۰
Manly United FC U20
۱
۲
Marconi Stallions U20
Finished
۱۱:۰۰
Sydney Olympic U20
۲
۳
Rockdale Ilinden U20
Finished
۱۲:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Universidad Central de Venezuela
۱
۰
Angostura FC
Finished
۰۰:۳۰
Carabobo FC
۲
۱
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۳:۱۵
  Africa CECAFA Club Cup
AP Rwandaise FC
۰
۰
Al-Hilal Omdurman
Finished
۱۵:۳۰
Hay Al Wadi
۰
۰
Red Arrows
Finished
۱۹:۳۰
  Colombia U19 Championship
Tiendas Margos U19
۳
۳
Aguilas Doradas U19
Finished
۱۸:۳۰
Tigres U19
۰
۱
Boyaca FC U19
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Aarau
۰
۱
FC Thun
inprogress
۲۱:۴۵
Neuchatel Xamax FC
۲
۱
FC Stade Lausanne Ouchy
inprogress
۲۱:۰۰
FC Schaffhausen
۱
۲
Etoile Carouge FC
inprogress
۲۱:۰۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Skeid Oslo
۱
۰
Alta IF
inprogress
۲۱:۳۰
  Finland Kolmonen
MiPK
۴
۰
Peka
Finished
۱۹:۰۰
FC Kiisto
۳
۰
Sporting Kristina
Finished
۱۹:۳۰
ViPa
۱
۰
KeuPa
Finished
۱۹:۳۰
Korsnas FF
۰
۱
VPV Pallo-Veikot
Finished
۱۹:۳۰
HoDy
۲
۸
FCJ Blackbird
Finished
۱۹:۳۰
SC Zulimanit
۳
۰
AFC Keltik
inprogress
۲۰:۱۵
  Austria Amateur Cup
Magdalener SC
۳
۵
DSG Ledenitzen
Finished
۱۹:۱۵
DSG Ferlach
۰
۴
SAK Klagenfurt
Finished
۱۹:۳۰
Asko Wolfnitz
۱
۱
KAC 1909
Finished
۲۰:۰۰
UFC Markt Allhau
۰
۱
Jennersdorf
inprogress
۲۱:۰۰
UFC Purbach
۰
۰
SC Kittsee
inprogress
۲۱:۳۰
  Bolivia Reserve League
Nacional Potosi Reserves
۱
۱
Bolivar Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Independiente Petrolero Reserves
۰
۰
The Strongest Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
RB Leipzig (W)
۵
۲
Pogon Szczecin (W)
Finished
۱۶:۳۰
MFK Ruzomberok (W)
-
-
MSK Zilina (W)
Cancelled
۱۸:۳۰
  Malaysia Liga A1
PIB FC
۱
۰
Gombak FC
Finished
۱۲:۱۵
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
West Adelaide Reserves (W)
۲
۰
Adelaide City Reserves (W)
Finished
۱۲:۰۰
Flinders United Reserves (W)
۴
۰
Sturt Lions Reserves (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۲
۰
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۱:۴۵
  United States MLS Next Pro League
Minnesota United FC II
۳
۲
Austin FC II
Finished
۰۲:۳۰
  Colombia Primera B
Internacional Fc De Palmira
-
-
Real Cartagena
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Poland 1. Division
OKS Odra Opole
-
-
KS Ruch Chorzow
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Polonia Warszawa
۰
۱
Znicz Pruszkow
Finished
۱۹:۳۰
  Slovenia Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۰
۰
Primorje Ajdovscina
inprogress
۲۱:۴۵
  Czech Republic 1. Liga
AC Sparta Praha
۲
۱
Pardubice
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
1.FC Schweinfurt 05
۱
۰
TSV Aubstadt
inprogress
۲۰:۳۰
Spvgg Ansbach
۱
۴
Nurnberg II
inprogress
۲۰:۰۰
TSV Schwaben Augsburg
۱
۰
Viktoria Aschaffenburg
inprogress
۲۰:۳۰
  Denmark 1st Division
Vendsyssel FF
۱
۰
FC Roskilde
inprogress
۲۰:۳۰
Hvidovre IF
۰
۰
Koge
inprogress
۲۰:۳۰
B93 Kopenhagen
۰
۰
Kolding IF
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden Allsvenskan
IK Sirius FK
۲
۱
Malmo FF
inprogress
۲۰:۳۰
  Singapore Premier League
Geylang United FC
۵
۳
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۵:۱۵
Brunei Dpmm FC
۱
۱
Hougang United FC
Finished
۱۵:۴۵
  Indonesia Piala Presiden
Pusamania Borneo FC
۲
۰
Persis Solo
Finished
۱۶:۰۰
  Asia AFF U19 Championship
Thailand U19
۲
۱
Singapore U19
Finished
۱۶:۰۰
Malaysia U19
۱۱
۰
Brunei U19
Finished
۱۱:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al-Najaf
۰
۰
Zakho
inprogress
۲۰:۰۰
AL Zawraa SC
۰
۳
Duhok
Postponed
۲۰:۰۰
  Australia South Australia Premier League Women
Flinders United (W)
۱
۲
Sturt Lions (W)
Finished
۱۴:۳۰
West Adelaide (W)
۵
۲
Adelaide City (W)
Finished
۱۴:۳۰
FFSA NTC (W)
۰
۳
Adelaide Comets (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Victoria
Melbourne Knights
۲
۱
Altona Magic
Finished
۱۳:۰۰
South Melbourne FC
۱
۲
Dandenong City
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Southside Eagles
۵
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Northcote City U23
۴
۰
Werribee City U23
Finished
۱۱:۴۵
Bentleigh Greens U23
۲
۰
Caroline Springs George Cross U23
Finished
۱۱:۴۵
  India Calcutta Premier Division
Suruchi Sangha
۳
۰
BSS Sporting Club
Finished
۱۳:۰۰
Police AC
۰
۶
SC East Bengal II
Finished
۱۳:۰۰
Army Red
۰
۰
Kalighat MS
Finished
۱۳:۰۰
Measures Club
۱
۷
Diamond Harbour
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Queensland U23
Queensland Lions U23
۲
۰
Redlands United U23
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Nepean FC
۰
۵
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۳:۳۰
Hurstville ZFC
۴
۱
Camden Tigers SC
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Ulsan Citizen
۰
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Bentleigh Greens SC
۰
۱
Caroline Springs George Cross
Finished
۱۴:۰۰
Northcote City
۱
۱
Werribee City
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Queensland
Queensland Lions SC
۰
۰
Redlands United
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Victoria Premier League 2
North Sunshine Eagles
۲
۰
Altona City
Finished
۱۴:۰۰
Pascoe Vale SC
۱
۱
Boroondara Carey Eagles
Finished
۱۴:۰۰
Essendon Royals
۵
۰
Brunswick Juventus
Finished
۱۴:۰۰
  Wales League Cup
Llay Miners Welfare
۰
۱
Denbigh Town
inprogress
۲۱:۳۰
Afan Lido Port Talbot
-
-
Cardiff U21
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Flint Mountain FC
-
-
Gresford Athletic
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Taffs Well
-
-
Merthyr Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ruthin Town FC
-
-
Bangor 1876
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Egypt Egypt Cup
Al Ahly Cairo
۰
۰
Aluminium Nag Hammadi
inprogress
۲۰:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۲
۳
Zeleznicar Pancevo
inprogress
۲۰:۳۰
Napredak Krusevac
-
-
Partizan Belgrade
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Norway Eliteserien
FK Bodo Glimt
۲
۱
Odds Ballklubb
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Bayernliga South
Heimstetten
۳
۰
FC Ismaning
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Figueirense U20
۱
۰
Chapecoense AF U20
inprogress
۲۱:۰۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Centro Espanyol
۰
۰
CA Lugano
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Espanol
۱
۰
Puerto Nuevo
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Portuguesa Santista SP U20
۱
۱
Ferroviaria U20
inprogress
۲۱:۳۰
XV de Jau U20
۰
۱
Inter Limeira U20
inprogress
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil U20
۰
۱
Santo Andre U20
inprogress
۲۱:۳۰
XV de Novembro (Piracicaba) U20
۰
۰
Guarani SP U20
inprogress
۲۱:۳۰
Taubate SP U20
۱
۰
Sao Caetano U20
inprogress
۲۱:۳۰
Marilia AC U20
۰
۰
Referencia U20
inprogress
۲۱:۳۰
GE Prudente U20
۰
۰
Mirassol U20
inprogress
۲۱:۳۰
Oeste FC U20
۰
۱
Sertaozinho U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato U20 Women
Flamengo RJ U20 (W)
۰
۰
Sao Paulo U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Peru Reserve League
AD Tarma Reserves
۰
۰
Cienciano Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland Besta Deild Kvenna Women
Thor Akureyri (W)
۰
۰
Vikingur Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Cearense U20
CEFAT Tirol U20
۰
۰
АЕ Tiradentes U20
inprogress
۲۱:۳۰
Horizonte FC U20
۱
۰
Floresta EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Icasa CE U20
۰
۰
Cariri FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Peru Liga 1 - Clasura
Utc de Cajamarca
۱
۰
Cusco FC
inprogress
۲۱:۳۰
Sport Huancayo
-
-
Deportivo Garcilaso
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Poland 2. Division
GKS Jastrzebie
۵
۰
KS Hutnik Krakow
Finished
۱۹:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۲
۰
Rekord Bielsko-Biala
inprogress
۲۱:۰۰
  Paraguay Championship Women
Libertad Limpeno (W)
۲
۰
Sol de America (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
3 de Febrero
۰
۱
Encarnacion FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
IBV Vestmannaeyjar (W)
۰
۰
IR Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
UMF Selfoss (W)
-
-
Fram Reykjavik (W)
inprogress
۲۲:۰۰
HK Kopavogur (W)
-
-
UMF Grindavik (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Ireland FAI Cup
Galway United
-
-
Longford Town
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Treaty United
-
-
Kilbarrack United
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Athlone Town FC
-
-
Ringmahon Rangers
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Bohemian FC Dublin
-
-
Shamrock Rovers FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Peru Campeonato Nacional Women
Universidad Cesar Vallejo (W)
۲
۱
UNSAAC (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Cerro Porteno Reserve
۱
۰
Sportivo Ameliano Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Ykkonen
OLS
۲
۱
FC Vaajakoski
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Olympia FC Warriors
۴
۲
Hobart United
Finished
۱۳:۴۵
Glenorchy Knights Reserves
۰
۴
South East United
Finished
۱۳:۴۵
  Brazil Paraibano U20
Esporte de Patos U20
-
-
Queimadense U20
Finished
۰۳:۰۰
  Panama Liga Prom
Sporting San Miguelito Reserves
۲
۰
Aguilas UP
Finished
۰۴:۳۰
  Russia Youth Championship
Ural U19
۱
۱
FC Nizhny Novgorod U19
Finished
۱۱:۳۰
FK Master-Saturn U19
۰
۱
Strogino U19
Finished
۱۳:۳۰
Rubin Kazan U19
۰
۰
Krasnodar U19
Finished
۱۵:۳۰
Zenit U19
۲
۳
Chertanovo U19
Finished
۱۷:۳۰
Spartak Moscow U19
۳
۱
Baltika Kaliningrad U19
Finished
۱۷:۳۰
Krylia Sovetov U19
۲
۲
Akademiya Konoplev U19
Finished
۱۷:۳۰
Dinamo Moscow U19
۲
۳
CSKA Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
Akhmat Grozny U19
۲
۱
FK Orenburg U19
Finished
۱۷:۳۰
Fakel Voronezh U19
۲
۱
Rostov U19
Finished
۱۷:۳۰
Sochi U19
۳
۰
Lokomotiv Moscow U19
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
Launceston United U21
۱
۳
Riverside Olympic U21
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
New Lambton FC (W)
۱۲
۰
Mid Coast (W)
Finished
۱۲:۱۵
Broadmeadow Magic (W)
۰
۱
Adamstown Rosebud (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Manly United FC
۰
۱
Marconi Stallions
Finished
۱۳:۰۰
  Myanmar National League
Dagon Star United
۲
۱
Ispe FC
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Tasmania
Launceston United
۰
۵
Riverside Olympic
Finished
۱۳:۴۵
  Finland Kansallinen Liiga Women
FC Honka Espoo (W)
۱
۱
PK Keski-Uusimaa (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Australia NPL Victoria Women
Preston Lions (W)
۵
۱
Calder Utd SC (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Victoria State League 1
Springvale White Eagles
۵
۱
Casey Comets
Finished
۱۴:۰۰
  Macao Elite League
Monte Carlo
۱
۱
Gala
Finished
۱۴:۳۰
University of Macau
۴
۰
Tak Chun Ka I
Finished
۱۶:۳۰
  Kazakhstan League Cup
FC Shakhter Karagandy
۲
۴
FC Astana
Finished
۱۵:۳۰
  Kazakhstan 1. Division
Zhetisay
۲
۱
Aktobe II
Finished
۱۵:۳۰
FK Arys
۰
۱
FC Altai Oskemen
Finished
۱۵:۳۰
  Belarus 1. Division
Torpedo Zhodino Reserves
۱
۳
FK Lokomotiv Gomel
Finished
۱۸:۰۰
Kommunalnik Slonim
۲
۳
Energetik-BGU
Finished
۱۸:۳۰
  Latvia Virsliga
Riga FC
۶
۱
FK Jelgava
Finished
۱۸:۳۰
  World Friendly International Matches
Argentina
۰
۱
Guinea
Finished
۱۸:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Universitario De Vinto
-
-
Real Santa Cruz
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
تیم بازی و کازینو رد نود